TEAM
EQUITY Accountants & Adviseurs is een jong, en snel groeiend accountantskantoor. 
Ons team van accountants en fiscalisten werkt met veel enthousiasme en veel kennis van zaken voor uiteenlopende klanten opdrachten.
Onze medewerkers zijn serieus met hun vak bezig. Wij zijn goed op de hoogte van de actualiteit en we reageren proactief wanneer veranderende regels gevolgen hebben voor uw organisatie.

Rudi Düpper RA RB
partner

mobile: 06- 51 686 617 
e-mail: r.dupper@equityaccountants.nl

Martin van der Brug
partner
mobile: 06- 28 808 082 
e-mail: m.vanderbrug@equityaccountants.nl

  

Olaf Stuijver AA
accountant 

mobile: 06- 12 405 894 
e-mail: o.stuijver@equityaccountants.nl

 

drs. Mischa van Strijdhoven RA
accountant
 
mobile: 06-13 673 449
e-mail: m.vanstrijdhoven@equityaccountants.nl
 

mr. Stephanie Geschiere - Jansen
fiscalist
mobile: 06-13 673 765
e-mail: s.geschiere@equityaccountants.nl

Aissam Rahimi
hoofd aangiftepraktijk
 mobile: 06- 13 674 213
e-mail: a.rahimi@equityaccountants.nl
 
Paula van Dijk RB
relatiebeheerder

mobile: 06-57 644 055
e-mail: p.vandijk@equityaccountants.nl

  
Peter van Schie
assistent-accountant
e-mail: p.vanschie@equityaccountants.nl

Suzulay Top
assistent-accountant
e-mail: s.top@equityaccountants.nl

Lianne de Weert
assistent-accountant
e-mail: l.deweert@equityaccountants.nl

Nancy Koster
assistent-accountant


 e-mail: n.koster@equityaccountants.nl

 

Jill van de Mheen
assistent-accountant

 


e-mail: j.vdmheen@equityaccountants.nl
  
Ramona van der Geest
salarisadministrateur
 e-mail: loon@equityaccountants.nl

Jolanda Veldt
secretaresse
e-mail: j.veldt@equityaccountants.nl

Margreet Goorhuis
administratief medewerkster
e-mail: m.goorhuis@equityaccountants.nl